Який матрац обрати - пружинний чи безпружинний?

Вибираючи матрац, вам спочатку необхідно вирішити якого типу він має бути, а саме пружинний чи безпружинний?Спочатку це може здатися дуже складним, але насправді це не зовсімтак.

Отож, давайте розбиратися.

Безпружинні матраци виготовляються з застосуванням таких матеріалів як натуральний латекс, кокосова койра та різноманітні види пенополіуретану та піни з ефектом памяті, ці матеріали є абсолютногіпоалергенні та додають матрацу додаткову жорсткість, через це такий матрас може підійти не кожному. Як правило такі матраци чудова підходять для немовлят, дошкільнят, школярів та підлятків так, як їхній скелет та постава ще формуються і потребують більш жорстку підтримку. 

Пружинні матраци виготовлені на основі металевого пружинного блоку,  з залежних (Бонель) або незалежних (Pocket Spring) пружин і порівняно з безпружинними матрацами, вважаються більш мякими та призначаються здебільшого для дорослих, з уже сформованою поставою та хребтом.

Отже, дорослим без травм спини та особливих рекомендацій лікарів можна сміливо обирати матрац, опираючись на свій смак та бюджет, але важливо памятати, що матрац потрібно підбирати враховуючи вашу вагу і максимально допустиме навантаження на матрац.

Якщо у вас і досі залишились питання, ми зрадістю допоможемо вам зорієнтуватись в асортименті  і підібрати ортопедичний матрац та аксесуари для здорового сну!

27.12.2018
Нова колекція матраців преміум-класу Serta Design
27.12.2018
Який матрац обрати - пружинний чи безпружинний?